Porovnání pásků

Rady jak používat pásky

 

Těsně před aplikováním pásků nepijte kávu. Snažte se co nejvíc dodržovat bílou dietu během celé bělicí kúry. Pokud kávu nedokážete úplně vyloučit, nebo aspoň omezit, její pití alespoň co nejvíce oddalte od aplikace pásků na zuby.

 

Pásky aplikujte večer, kdy jsou zuby na bělení nejvhodnější. Tím se vyřeší i první bod – nepití kávy těsně před nebo těsně po aplikaci.

 

Těsně před aplikováním pásků si nečistěte zuby. Ráno si zuby samozřejmě čistěte, klidně i během dne, ale ne těsně před aplikováním pásků. Zuby si můžete vyčistit nejdříve 10 minut po aplikaci pásků.

 

Před použitím vypijte pohár čisté vody, abyste ze zubů smyli nějaké nové povlaky či barviva.

 

Před aplikováním pásků si osušte zuby prstem. Zbavte je slin, abyste pásek aplikovali na suché zuby.

 

Pásek nalepujte postupně a nehtem si pásek zarovnávejte a přitlačujte do záhybů mezi zuby.

 

Pásky neaplikujte na dásně. Nehtem si pásek odtlačte z dásní a nechte působit.

 

Jestliže během bělicí kúry pociťujete zvýšenou citlivost zubů, zkuste si při aplikacích nezahýbat pásek (hlavně horní) za zuby, ale nechat ho mírně „viset“. Hlavní je, abyste si bělili zuby z jejich přední strany, kterou je jako jedinou vidět. Víc o citlivosti zubů si přečtěte na našem blogu kliknutím na link uvedený v jedné z předešlých vět.

 

Hned po stažení pásků ze zubů si vypláchněte ústa a zuby vlažnou vodou a případně na smytí zbytků bělicího gelu ze zubů použijte i kartáček s vodou.

 

Jak udržet zuby bílé dlouhodobě

 

Během bělicí kúry používejte zubní pasty Crest, resp. jednu zubní pastu Crest, kterou jste si vybrali. Nebo používejte zubní pastu Crest na běžné umývání zubů (všechny pasty Crest kromě Brilliance BOOST) v kombinaci s pastou Brilliance BOOST. Na běžné používání doporučujeme bělicí zubní pastu Brilliance. Tyto pasty maximalizují bělicí účinek, takže pokud jste maximalisté, toto je pro vás ideální kombinace.

 

Dlouhodobým používáním zubních past Crest zabezpečíte, že bílý odstín zubů vydrží co nejdéle.

 

Pastu Brilliance BOOST používejte během kúry i po ní pro maximální možný účinek bělení zubů. Tato pasta neobsahuje fluoridy, takže nechrání před zubním kazem. Není určená jako náhrada za klasickou zubní pastu Crest, ale na doplňkové bělení a leštění povrchu zubů, průběžné odstraňování nových barviv z povrchu zubů. Pastu Brilliance BOOST použijte kdykoliv během dne, ideálně po vypití kávy nebo požití nějaké barvící potraviny (borůvky, rajčatová polévka, červená řepa či řepná šťáva, červené pomeranče, špenát, kečup a podobně).

 

 

Pokud vás zajímá jak mít dokonale zdravé a bílé zuby dlouhodobě, přečtěte si o tom víc na našem blogu.