Porovnání pásků

Jak vybírat bělící pásky

 Nejlepší bělicí pásky značky Crest z nabídky

Pokud se nemůžete rozhodnout, které pásky z nabídky značky Crest si máte vybrat, přečtěte si naše rady a doporučení v tomto článku. Všechny pásky Crest jsou účinné, což je výrazně odlišuje od jiných konkurenčních výrobků na domácí bělení zubů. My však za vás vybrat nemůžeme. Vy sami musíte vědět, jakou úroveň bělení požadujete, jak máte připravený rozpočet na koupi tohoto výrobku, nebo zda nemáte nějak extra citlivé zuby a podobně. I na základě těchto faktorů se rozhodujte při výběru bělicích pásků. Dalšími faktory jsou například:

 

- délka bělicí kúry ve dnech – zda vám vyhovuje postupné vícedenní bělení nebo zda chcete zuby vybělit co nejdříve.

- délka jedné aplikace v minutách – pokud máte zuby náchylnější na citlivost, tak si raději vybírejte 30-minutové pásky místo hodinových – jen pro jistotu, aby bylo bělení určitě bezbolestné a na 100 % pohodlné.

- zda pásky mají nebo nemají technologii silnějšího přilepení na zuby Advanced Seal a zda vám na tom vůbec záleží, nebo zda vám nebude překážet, jestli se pásek bez této technologie při dotyku může na zubech během aplikace trochu hýbat či smýkat. Jde tu jen o komfort během aplikace.

 

Pásky můžete rychleji vybrat také pomocí naší srovnávací tabulky nebo infografiky:

 

Bělicí pásky Crest - které vybrat

 

Pokud si ani po přečtení našich rád nebudete umět vybrat, kupte si bělící pásky Crest Professional Effects. Jsou to nejideálnější, nejprodávanější a dlouhodobě nejoblíbenější pásky z nabídky značky Crest. Také my je doporučujeme. K dispozici je i poloviční balení pásků Professional Effects.

 

V tomto článku najdete popsané hlavní výhody či mírné nevýhody jednotlivých typů pásků a podle toho si budete moci snadněji zvolit ideální výrobek vhodný právě pro vás.

 

Všeobecně platí, že všechny bělící pásky Crest jsou účinné. Takže se nemusíte obávat, že jestli si vyberete nějaké slabší, nevybělí vám zuby. Zuby budou určitě bělejší i se slabším druhem pásků. Čím jsou však silnější, tím je účinek bělení zubů lepší a vydrží déle. Samozřejmě to záleží i na následné péči o zuby. Trvanlivosti bílého odstínu zubů pomůžete, pokud budete pravidelně používat zubní pasty Crest, které dokonale udržují bělost zubů.

 

 

Porovnání bělících pásků Crest

 

 

Crest Supreme Professional

 bělicí pásky Crest Supreme

Jde o největší balení pásků. Celé balení obsahuje až 84 pásků na 42 aplikací, avšak na vybělení zubů stačí většině lidí i třetinové balení těchto pásků. Používají se na 30 minut jednou nebo dvakrát denně podle citlivosti zubů. Postupné vícedenní bělení je většinou účinnější než bělení nárazové, proto mají vynikající bělicí efekt.

Pásky Supreme jsou koncentrací nejsilnější, proto nejsou vhodné pro lidi s velmi citlivými zuby, protože bělení by pro ně mohlo být nepříjemné. Během každého bělení zubů se může vyskytnout jako neškodná doprovodná reakce přechodně zvýšená citlivost zubů.

Nemají Advanced Seal (Strong Grip, No Slip) technologii. Na zubech však samozřejmě drží pevně, ale při větší tvorbě slin se mohou na zubech trochu posouvat. Některým lidem to vadí, většině však ne.

V nabídce je i poloviční a třetinové balení pásků Supreme. Jelikož tyto pásky jsou jedny z nejsilnějších z nabídky a na vybělení zubů stačí bez problémů zákazníkům i poloviční či třetinové balení, je možnost objednat si i takové varianty a ušetřit.

 

Výhody:

 • nejvyšší koncentrace bělicích látek
 • postupné vícedenní bělení
 • velké balení až na 42 dní
 • vysoký stupeň bělení

Nevýhody:

 • u lidí s citlivějšími zuby může být bělení po cca 5-10 dnů kvůli možné zvýšené citlivosti zubů trochu nepříjemné
 • nemají Advanced Seal technologii

Celkové hodnocení: Level 5 *

  

 

Pásky Crest 3D White s bělicí lampou

Bělicí pásky na zuby Crest s bělicí lampou na zuby jsou účinné jako laserové bělení zubů.

 

Momentálně účinkem nejlepší pásky z nabídky. Balení obsahuje i profesionální bělicí lampu na zuby určenou pro domácí použití. Lampa maximalizuje a urychluje bělicí účinek pásků. V kombinaci s lampou jsou tyto pásky nejlepším produktem na bělení zubů v e-shopu. Balení sice obsahuje jen 10 aplikací na hodinu denně, ale efekt je urychlovaný a maximalizovaný působením speciálního světla, proto se s těmito pásky dosahují nejlepší výsledky bělení zubů.

 

Výhody:

 • Strong Grip, No Slip“ technologie silného přilepení na zuby
 • profesionální bělicí lampa na zuby je součástí balení

Nevýhody:

 • Kvůli delšímu hodinovému bělení denně se může vyskytnout během bělicí kúry zvýšená citlivost zubů jako možná neškodná doprovodná reakce každého bělení zubů.

 Celkové hodnocení: Úroveň 4

 

 

3D White THERAPY so sérem na ochranu skloviny

 

Bělicí pásky Crest 3D White THERAPY so sérem na ochranu skloviny

Novinka, která je vhodná dokonce i na citlivé zuby. Jejich velkou výhodou je, že jsou udělané tak, aby je zvládly i zuby, které trpí určitým stupněm zvýšené citlivosti. Délka kúry není příliš dlouhá, ale ani krátká. Délka jedné aplikace je ideální neboli 30 minut. Balení obsahuje dokonce i sérum na ochranu zubní skloviny, které používáte po každé aplikaci pásků. Nejde o úplně nejsilnější pásky z nabídky, ale patří k těm lepším a určitě vám je doporučujeme pro jejich komplexnost a vhodnost i pro citlivější zuby.

 

Výhody:

 • vhodné i pro citlivé zuby
 • balení obsahuje i sérum na ochranu a posílení zubní skloviny
 • ideální délka jedné aplikace – 30 minut
 • mají technologii silnějšího přilepení na zuby

Nevýhody:

 • nejslabší z nabídky
 • úplně ideální by bylo, kdyby toto balení obsahovalo 20 aplikací místo 14 aplikací

Celkové hodnocení: Level 2

 

 

3D White Professional EffectsNejoblíbenější bělící pásky na zuby Crest Professional Effects na domácí bělení zubů.

 

Doporučený výrobek. Jde o nejoblíbenější pásky z celé nabídky. Nejlepší poměr cena/kvalita. Vysoký stupeň bělení a zároveň poměrně nízká cena za tuto vysokou úroveň bělení zubů. Tyto pásky postačují na profesionální vybělení zubů u 99 % lidí se zdravými zuby. Používají se 20 dní nebo podle potřeby i méně, každý den na 30 minut. Jedná se o postupné vícedenní bělení, které je velmi účinné. Je to ideální volba pro každého. Pokud si nemůžete vybrat a máme vybrat za vás, tak vám doporučujeme právě tyto pásky.

 

Výhody:

 • mají „Advanced Seal“, resp. Strong Grip, No Slip technologii silnějšího přilepení na zuby, takže drží na zubech velmi pevně a během aplikace se neposouvají
 • postupné vícedenní bělení, které je velmi účinné
 • výborný poměr kvalita/cena
 • množství získaných prestižních ocenění ve známých časopisech, internetových, tištěných a televizních médiích v USA
 • nejoblíbenější pásky z celé nabídky Crest
 • vysoká úroveň bělení
 • jsou zcela ideální – 20 dní (ideální délka bělení – zuby se postupně krásně vybělí na maximální možný efekt dostatečně precizně tak, aby vydržely dlouho bílé), 30 minut denně (pohodlná délka bělení s minimálním rizikem zvýšené citlivosti zubů během bělení u většiny lidí), technologie silnějšího přilepení na zuby (drží pevně a během aplikace můžete klidně i pít či jíst).

Nevýhody:

 • žádné nevýhody

Celkové hodnocení: Úroveň 4

 

  

3D Glamorous WhiteBělicí pásky na zuby na 14denní bělení zubů 30 minut denně.

 

Bělící pásky na zuby na 14denní bělení zubů 30 minut denně.

 

Výhody:

 • mají „Advanced Seal“ (Strong Grip, No Slip) technologii
 • postupné vícedenní bělení
 • střední cesta, poměrně nízká cena
 • je to taková o stupeň nižší lacinější alternativa pásků ideálních Professional Effects
 • 14 dnů je dostatečně dlouhý proces bělení zubů, aby vydržely bílé při dobré péči o zuby opravdu dlouho

Nevýhody:

 • žádné nevýhody

Celkové hodnocení: Úroveň 3

 

 

3D White Monthly Whitening BOOST

 
bělicí proužky Crest 3D White Monthly Whitening BOOST

Tyto bělicí pásky nejsou klasickými pásky, které vám vybělí zuby po pár použitích. Jsou totiž, podobně jako předcházející verze s pojmenováním Stain Shield nebo 5 Minute Touch Up Kit, určené k průběžnému udržování a bělení již vybělených zubů. Objednávejte a používejte je tedy tehdy, pokud již máte zuby vybělené jinými pásky značky Crest a pokud jste maximalisté a chcete, aby zuby vydržely dokonale bílé co nejdéle bez ztráty maximálního efektu.

Používají se pouze jednou za měsíc na 1 hodinu a balení obsahuje 12 aplikací. Jedno balení vám tedy vydrží celý 1 rok. Můžete je používat i častěji. Závisí to na vás a vašich nárocích na dokonalou bělost zubů.

Poskytují ochranu proti novým barvivům z jídel a nápojů a proti zabarvování vybělených zubů.

 

Výhody:

 • mají Advanced Seal ™ technologii silnějšího přilepení na zuby.
 • balení vydrží až 1 rok (12 aplikací na udržení bělosti zubů co nejdéle).
 • zuby se díky nim nebudou znovu časem zabarvovat a maximální možný bílý efekt vydrží déle než bez nich.
 • nízká cena

Nevýhody:

 • nemají nevýhody

Celkové hodnocení: nemají úroveň bělení, neboť jsou určeny k udržování již vybělených zubů a ne na prvotní bělení.

 

  

3D White 1-hour ExpressVelmi rychlé bělení zubů díky jednorázovému hodinovému způsobu bělení. Balení obsahuje 4 aplikace. Zuby jsou vybělené už po první aplikaci.

 

Rychlý způsob bělení zubů díky sedmi hodinovým aplikacím. Pokud s bělením spěcháte, zvolte tyhle pásky, avšak je třeba brát na vědomí, že ne každému zabírá rychlé nárazové bělení naprosto ideálně. Někdo může mít zuby hezky vybělené, ale pro někoho je vhodnější spíše postupné vícedenní bělení, které obecně doporučujeme.

 

Výhody:

 • rychlý způsob získání bělejších zubů
 • mají Advanced Seal technologii

Nevýhody:

 • může se vyskytnout mírně zvýšená citlivost zubů, jelikož se jedná o hodinové aplikace a tzv. nárazové bělení během krátkého období.

Celkové hodnocení: Úroveň 2

 

 

3D White LUXE FlexFit Supreme

 

Bělící pásky na zuby Crest FlexFit jsou na 14 dní na hodinu denně. Zaručí dokonalý efekt domácícho bělení zubů.

Pásky s nejvyšším stupněm bělení 5 s hvězdičkou. Používají se 21 dní, každý den na 1 hodinu

Máte-li o tyto pásky zájem, kontaktujte nás prosíme. V současné době je nabízíme z kapacitních důvodů pouze v našem slovenském e-shopu.

 

Výhody:

 • mají „Strong Grip, No Slip“ technologii, která je vylepšenou Advanced Seal technologií. Pásky nejenže drží na zubech velmi pevně, ale po odlepení pásků ze zubů na zubech nezůstává skoro žádný gel a tedy nemusíte zuby čistit vodou nebo kartáčkem po sejmutí pásků ze zubů.
 • nová exkluzívní FlexFit technologie – pásky se přizpůsobí jakémukoliv tvaru zubů.
 • pásky jsou delší než jiné druhy pásků Crest, u většiny lidí by měly pokrýt všechny zuby.
 • vysoká úroveň bělení.

Nevýhody:

 • kvůli delšímu hodinovému bělení denně se může vyskytnout během bělící kúry zvýšená citlivost zubů jako
 • možná neškodná průvodní reakce každého bělení zubů. Protože však jde o nové složení s novými technologiemi nalepení pásků na zuby, riziko zvýšené citlivosti zubů je menší než u jiných pásků, které se používají na hodinu denně.

Celkové hodnocení: Úroveň 5 *

  

 

Vybrali jste si? Pokud náhodou ne, klidně se nás zeptejte na konkrétní otázky e-mailem nebo si vyberte nejlepší a nejprodávanější pásky, které doporučujemebělící pásky Professional Effects.