Porovnání pásků

0 ks 0 Kč

Bílá dieta

Dodržování bílé diety pomůže k lepšímu efektu bělení zubů a také pomůže udržovat zuby bílými během co nejdelší doby. Co vlastně znamená pojem „bílá dieta“? Představuje určitý seznam potravin a nápojů, kterým byste se měli vyhýbat alespoň 1-3 dny před bělicí kúrou, během bělicí kúry a alespoň 3-5 dní po dokončení procedury bělení zubů. Čím více budete tyto intervaly prodlužovat, tím lepšího výsledku bělení dosáhnete. Jak přísně a jak dlouho budete bílou dietu dodržovat, je samozřejmě na vás. 

 

Bílá dieta pro maximální bělicí účinek

 

Potraviny u bílé dietě

 

Nedodržování této diety neznamená hned, že zuby nebudou po bělicí kúře bělejší, ale její nedodržování může znamenat slabší výsledky bělení, než by byly při jejím svědomitém dodržování.

Po dobu bílé diety je vhodné vyhýbat se tekutinám, jako je například:

 

káva

černý a zelený čaj

červené víno

kolové a jiné barevné nápoje

různé zeleninové šťávy či smoothies nápoje z barevné zeleniny (červená řepa, mrkev, kapusta...)

 

 

Během bělení zubů byste neměli konzumovat borůvky, abyste dodrželi bílou dietu.Mezi potraviny, které není vhodné během bílé diety konzumovat, patří například:

 

borůvky

červená řepa

špenát

kečup

mrkev

sójová omáčka

 

 

Základ pitného režimu by měla tvořit voda. Kávě se někdy zcela vyhnout nedá, ale alespoň se ji pokuste omezit. A po vypití kávy určitě hned vypijte i trochu vody, nebo si vypláchněte ústa vodou, použijte škrabku na jazyk, nebo si rovnou vyčistěte zuby. Doporučujeme vyhýbat se během bělicí kúry citrusovému ovoci kvůli silným kyselinám, které obsahuje. Zuby si čistěte aspoň 2krát denně, a to ideálně bělicími zubními pastami Crest, které dokážou skvěle udržovat bělost zubů po dlouhou dobu a umí průběžně bělit povrch zubů.Bělicí pásky Crest 3D BRILLIANCE White

32 ks
30 minut denně - 16 dní

Doprava zdarma

1 590 Kč

Bělící pásky Crest 3D White 1-hour Express

20 ks
1 hodina denně - 10 dnů

Doprava zdarma

1 450 Kč

Crest SUPREME Professional (84 pásků)

84 ks
30 minut denně - 42 dnů

Doprava zdarma

3 690 Kč2 690 Kč

1/2 bal. Crest 3D White SUPREME BRIGHT

20 ks
1 hodina denně - 10 dnů

Doprava zdarma

1 490 Kč


15.09.2017 17:30:21 | Zuzana

Dnes to jdu poprve vyzkouset, pasky dorazili i s pastou. Jsem zvedava na vysledek.