Porovnání pásků

Přehled zubních past Crest

 

Pokud se nemůžete zorientovat v nabídce zubních past Crest a potřebujete poradit, kterou si pro konkrétní účel vybrat, přečtěte si tento článek a o pastách Crest hned získáte lepší přehled. Pasty jsou zde rozdělené podle hlavního účelu, pro který jsou speciálně určené. Všechny pasty Crest samozřejmě chrání zuby ve všech potřebných oblastech, ale některé mají například extra silnou bělicí schopnost nebo například působí na snížení citlivosti zubů a podobně. U zubních past není mnoho co radit, ale jestli chcete o nich získat lepší přehled a na jeho základě se rozhodovat při výběru, čtěte dál.

 

Pro co nejdelší udržení bělosti zubů a co nejlepší péči o zuby se doporučuje používat pasty Crest dlouhodobě, neboť tyto pasty jsou opravdu vysoké kvality, velmi dobře čistí a leští zuby, odstraňují vnější zabarvení a chrání před zubním kazem a jsou velmi šetrné k zubům.

 

Dokáží zubní pasty vybělit zuby?

 

Zubní pasty Crest dokážou některým lidem zuby i krásně vybělit. Je třeba však brát na vědomí, že na bělení zubů jsou určené pásky, ne pasty. Pokud vám kdokoli na světě bude tvrdit, že vám jakákoliv zubní pasta zaručeně vybělí zuby, tak vás bohužel klame a chce na vás jen vydělat. Pasty čistí POVRCH zubů. Nedokážou však působit uvnitř zuboviny a oxidovat tam barviva na bělejší odstín. Ale i tak máme tisíce zákazníků, kteří nám tvrdí, že jim naše pasty zuby pěkně vybělily. Kdyby zkusili pásky, měli by je určitě ješte bělejší. Takže pokud vám postačuje mírně bělejší odstín, jsou i tyto pasty pro vás optimální volbou, ale pokud požadujete profesionální bělicí účinek, je nutné sáhnout po páscích Crest a pasty Crest používat v ideálním případě na udržování bílých zubů.

 

Bělicí zubní pasty

 

Zubní pasty Crest dokážou fantasticky bělit povrch zubů, odstraňovat vnější zbarvení a udržovat zuby bílými po velmi dlouhou dobu. Samozřejmě chrání chrup i v klasických oblastích jako například ochrana před zubním kazem, před zubním kamenem, plakem, zánětem dásní a podobně, ale bělicí účinek je jejich velkou doménou a konkurenční výhodou. V tomto jsou opravdu nejlepší na světě a to není žádný marketingový výkřik, jako je tomu u většiny prodejců, ale jednoduše holý fakt.

 

Nejlepší bělicí pastou z nabídky Crest je 3D White Brilliance BOOST. Pasta neobsahuje fluorid, proto není určena jako náhrada klasické zubní pasty. Je to čistě bělící zubní pasta s nejvyšším možným účinkem bělení povrchu zubů.

Pokud máme v žebříčku past pokračovat dále, je třeba nejprve říci, že mezi nejlepší bělicí pastou Brilliance BOOST a ostatními pastami je velký rozdíl. Další v pořadí je pasta 3D White Brilliance. Pasta kompletně nahradí vaši běžnou pastu a zároveň bude mít vynikající bělicí účinek, stejně jako novější a mírně vylepšená pasta Whitening Therapy Enamel Care. Rozdíly mezi těmito dvěma pastami jsou minimální.

 

Bělicí zubní pasty uspořádané přibližně podle síly bělicího účinku od nesilnější:

Extra-bělicí zubní pasta Crest 3D White Brilliance BOOST

Bělicí zubní pasta Crest 3D WHITENING THERAPY Enamel Care

Bělicí zubní pasta 3D White Brilliance

Bělicí zubní pasta 3D White DIAMOND STRONG

Baking Soda & Peroxide

3D White Radiant Mint

3D White Foaming Clean

3D White Arctic Fresh

Pro-Health EXTRA WHITENING

COMPLETE Multi-Benefit Extra Whitening

 

 

Zubní pasty na citlivé zuby

 

Zubní pasty Crest jsou výborné i na snižování citlivosti zubů. V sortimentu značky je hned několik zubních past tohoto typu. Mezi těmito pastami se nachází i pasty, které mají kromě snižování citlivosti zubů také výborný bělicí účinek. Jejich seznam najdete zde:

 

3D Whitening Therapy Sensitivity Carenejlepší bělicí zubní pasta mezi pastami na citlivé zuby

Zubní pasta na citlivé zuby Sensi-Relief

Sensi-Repair and Prevent

Sensi-Namel – zároveň chrání a obnovuje zubní sklovinu

Pro-Health ADVANCED – zubařská zubní pasta

Pro-Health Sensitive + Enamel Shield

 

Specializované zubní pasty

 

Pro-Health Gum Protection – pasta proti zánětu dásní

Pro-Health Healthy Fresh – kompletní ochrana ústní dutiny

Crest GUM & ENAMEL REPAIR Advanced Whitening - léčí zánět dásní a posiluje zubní sklovinu

Crest GUM DETOXIFY Deep Clean – detoxikace dásní, léčení zánětu dásní

Pro-Health For Life 50+ – pasta určená pro lidi po padesátce