Porovnání pásků

Citlivost při bělení zubů

Zvýšená citlivost zubů během bělení zubů, kterou může někdo zadefinovat jako mírnou bolest, je jen obyčejná neškodná průvodní reakce každého bělení zubů, která se může, ale nemusí vyskytnout. Objeví se přibližně u 30–50 % lidí, závisí to ale i na typu vybraných pásků, neboť ty se liší silou a délkou jednotlivých aplikací. Je to běžná průvodní reakce, které se nemusíte nijak bát. Ustoupí hned po dokončení bělicí kúry a nemá žádné následky.

 

Jak eliminovat citlivost zubů při bělení

 

Pokud je citlivost nesnesitelná, dejte si v bělení pauzu na 1–2 dny, než citlivost ustoupí, a potom můžete pokračovat v bělení dál.

 Citrusové ovoce může způsobovat citlivost zubů.

Vhodné je také používat měkký kartáček a pastu na citlivé zuby.

 

Vyhýbat se citrusovému ovoci, cukru, jablkám, horkým a studeným nápojům a podobně.

 

Pokud víte o tom, že sice nemáte nějaké velké problémy s citlivými zuby, ale občas citlivost zubů pociťujete například kvůli odhalenému zubnímu krčku nebo citlivost na studené či teplé nápoje, nevybírejte si raději pásky, u nichž je až hodinová aplikace (FlexFit Supreme, Brilliance a podobně). Vyberte si raději půlhodinové pásky (například Vivid, Glamorous White, Professional Effects).

 

Pokud si nejste jistí, zakupte si poloviční balení některých pásků, o které máte zájem (hodinové: poloviční FlexFit Supreme, půlhodinové: poloviční Professional Effects, poloviční Supreme).

 

Rozlišujte citlivost zubů a zubní kazy

 

Pokud pociťujete bodavou bolest na jednom nebo více místech, znamená to pravděpodobně, že máte kaz nebo špatně těsnící starou plombu, kterou by bylo vhodné vyměnit. Chrup, který má zubní kazy, by se neměl bělit. Kazy je nutné před bělením dát do pořádku, protože bělení může vývin kazu urychlit. Bělit se tedy má samozřejmě jen zdravý chrup, ale to by mělo být jasné. Zdraví chrupu je vždy prvořadé, bělení je až něco navíc, čím jen vylepšíte svůj vnější vzhled.Crest 3D White Gentle Routine

28 ks
30 minut denně - 14 dnů

Doprava zdarma

1 450 Kč

Crest 3D White Vivid

20 ks
30 minut denně - 10 dnů

Doprava zdarma

1 190 Kč

1/2 bal. Crest 3D White Professional Effects

20 ks
30 minut denně - 10 dnů

1 790 Kč999 Kč


Zatím nebyl vložený žádný komentář.