Porovnání pásků

0 ks 0 Kč

Jednosvazkový zubní kartáček

Jednosvazkový zubní kartáček je svazek malé skupiny jemných štětinek uchycených v rukojeti. Štětiny mívají délku 6 nebo 9 milimetrů a jejich použití je různé. Dělí se podle délky štětinek. S takovým zubním kartáčkem vyčistíte každý zub zvlášť. Tato technika čištění je sice zdlouhavější, avšak efektivnější než čištění zubním kartáčkem. A to dokonce i bez použití zubní pasty.

 

Pro koho je jednosvazkový kartáček vhodný

 

Použití jednosvazkového zubního kartáčku.

Pro lidi, kteří mají křivé zuby a můstky nebo nosí rovnátka. Jemně čistí i odhalené zubní krčky a těžko dostupné zadní osmičky. Ale samozřejmě i pro každého, kdo dbá o svůj chrup v maximální možné míře.

Jednosvazkovým zubním kartáčkem bychom neměli nahrazovat klasický zubní kartáček, ale doplnit jím naši ústní hygienu. Měl by být používán i v kombinaci s mezizubním kartáčkem a dentální nití. Standardní kartáček bohužel na kompletní péči o chrup nestačí. Měli bychom jej doplňovat i prostředky, které nám umožní přístup na obtížněji dostupná místa (mezizubní kartáček), vyčistí i implantáty, zubní strojky či vzdálené stoličky (jednosvazkový kartáček) a umožní zbavit se zbytků jídla mezi zuby v těsné blízkosti (zubní nit).

 

Jak správně používat jednosvazkový kartáček

 

Tento typ kartáčku se používá bez zubní pasty. Jemně přitlačte na zub, aby se štětinky mírně rozestoupily. Rychlými a krátkými vibracemi vyčistěte okraje zubního strojku nebo prostory v blízkosti dásně, kde se nejvíce zdržuje nechtěný plak se všemi svými bakteriemi. K čištění využijte krouživé pohyby. Zadní stoličky a odhalené krčky čistěte jemným třením štětinkami po linii dásně a zubu.

 

Jednosvazkový zubní kartáček se obvykle používá večer po vyčištění zubů zubním kartáčkem. Konzultujte jeho používání s vaším stomatologem, který diagnostikuje stav vašeho chrupu a na základě toho určí správnou techniku užívání tohoto typu zubního kartáčku. Jednosvazkový kartáček není většinou nutné používat každý den. Pokud samozřejmě nenosíte strojek, který si používání kartáčku vyžaduje o něco více než chrup bez strojku. Někdy ho stačí použít i jednou za týden, avšak pořádně a důsledně vyčistit všechny potřebné prostory na zubech.

 

Tyto kartáčky také dokonale odstraňují povlak na zubech a tento fakt je po vyčištění cítit. Mnozí potvrzují, že důkladné čištění sice trvá 30 minut, ale výsledný efekt a pocit stojí opravdu za to. Jednosvazkový kartáček můžete používat klidně i při sledování televize, jakmile si osvojíte techniku jeho užívání, jelikož tento zubní kartáček se používá „na sucho“.Crest 3D White Professional Effects

40 ks
30-45 minut denně - 20 dnů

Doprava zdarma

2 990 Kč2 035 Kč

1/2 bal. Crest 3D White Professional Effects

20 ks
30-45 minut denně - 10 dnů

1 790 Kč1 110 Kč

1/3 balení (28 pásků) Crest SUPREME Professi...

28 ks
30 minut denně - 14 dnů

Doprava zdarma

1 690 Kč1 290 Kč

Crest 3D Glamorous White

28 ks
30 minut denně - 14 dnů

Doprava zdarma

1 690 Kč1 450 Kč


Zatím nebyl vložený žádný komentář.