Porovnání pásků

Bělení zubů doma

Bělit si zuby doma je jeden z nejrychlejších, nejpohodlnějších a nejdostupnějších způsobů, jak získat bílý úsměv. Navíc intenzitu a délku bělení si určujete vy sami výběrem toho pravého produktu pro vaše potřeby a stav vašeho chrupu.

 

Bělení zubů doma produkty Crest je naprosto bezpečné. Důležité je dodržovat návod k použití, který se při variacích produktů liší. Pozorně si změřte čas bělení uvedený na návodu a frekvenci použití pásků.

 

Pokud zaznamenáte citlivost zubů, nemějte obavy, je to jen doprovodný projev bělení, který zdraví zubů nijak neohrožuje. Pokud je citlivost příliš vysoká, dopřejte si menší pauzu v bělicí kúře. Pokud citlivost neodeznívá, zvolte raději bělicí pásky Crest, jejichž bělicí účinek se dostavuje pomaleji a kúra trvá déle (např. bělicí pásky Crest 3D White Vivid nebo nejslabší – bělicí pásky na citlivé zuby Gentle routine).

 

Můžete si zvolit bělicí pásky s kratší nebo delší dobou působení, méně častým či častějším použitím. Vše záleží jen na vašich preferencích. Platí však, čím rychlejší bělení, tím větší riziko zvýšené citlivosti zubů. Pokud vás trápí citlivost zubů, sáhněte po pastě na citlivé zuby Crest 3D Whitening Therapy Sensitive Whitening.

 

Bělení zubů doma s pásky Crest

 

Jak dlouho vydrží zuby bílé, pokud si je vybělíte doma? V dnešní době jsou již bělicí produkty značky Crest na takové úrovni, že bílý úsměv vydrží bez větších změn až 12 měsíců, u mnoha lidí i déle. Bělicí pásky Crest jsou skvělou možností bělení zubů pro lidi, kteří jsou zaneprázdněni a upřednostňují bělení zubů doma.

 

Doba výdrže bílého úsměvu se odvíjí od mnoha faktorů. Ovlivňuje ji složení vaší stravy, např. pití čaje, kávy, kouření, genetické predispozice či využívání jiných produktů na udržení bílých zubů – např. bělicích past Crest. Nejoblíbenější je pasta Crest 3D White Brilliance. Na udržování bílých zubů můžete využít i méně intenzivní bělicí pásky, například Monthly Whitening Boost nebo i Gentle Routine.

 

Bělení pásky se doporučuje jednou ročně. Není problém používat je v případě potřeby nebo vysokých nároků i častěji. Většině lidí je stačí použít i jednou za rok a půl. Chcete-li, aby byl výsledek co nejdokonalejší, přečtěte si na našem blogu něco o bílé dietě. Dodržování bílé diety vám zaručí dokonalý a dlouhotrvající bílý úsměv.

 

Bělení zubů doma je jeden z nejpohodlnějších a nejdostupnějších způsobů jak získat bílý úsměv.Crest SUPREME Professional (84 pásků)

84 ks
30 minut denně - 42 dnů

Doprava zdarma

2 890 Kč2 390 Kč

1/2 balení (42 pásků) Crest SUPREME Professi...

42 ks
30 minut denně - 21 dnů

Doprava zdarma

1 390 Kč

1/3 balení (28 pásků) Crest SUPREME Professi...

28 ks
30 minut denně - 14 dnů

Doprava zdarma

1 190 Kč

Bělící pásky Crest Professional Supreme

Bělící pásky Crest 3D White Professional Su...

28 ks
1 hodina denně - 14 dnů

Doprava zdarma

2 590 Kč


Zatím nebyl vložený žádný komentář.