Porovnání pásků

Bezpečnost bělení zubů

V současné době je bělení zubů možné různými způsoby - bělícími zubními pastami, bělícími pásky, gely, ústními vodami nebo laserovým bělením u stomatologa. Ať se rozhodnete pro jakýkoliv z nich, určitě vás zajímá, zda bělení zubů může nějak ohrozit vaše zdraví.

 

Je bělení zubů bezpečné?

 

Je bělení zubů bezpečné? Bezpečnost bělení zubů bělícími pásky Crest je podložena testy a studiemi. Pásky jsou na trhu již 15 let.

Ano. Pokud je provedeno správně, je bezpečné. Pokud máte zdravý chrup před bělením zubů, budete ho mít úplně stejně zdravý i po něm. Použití všech produktů značky Crest je bezpečné. Důležité je dodržování přiloženého návodu k použití, který se u jednotlivých produktů na bělení zubů liší.

 

Bělení zubů je proces, který probíhá na základě vzájemné reakce látek obsažených v bělicím produktu. Je důležité vybírat si produkt, který je přímo určen na bělení zubů, protože právě tyto produkty obsahují bezpečné množství aktivních látek. Bělicí pásky Crest jsou bezpečnou volbou. Obsahují zdravotně nezávadné množství aktivních látek. Jsou známé po celém světě, na trhu jsou již neuvěřitelných 18 let a i díky tomu představují 100% záruku bezpečnosti a účinku produktu. Pokud by tomu tak nebylo, nebyly by tu už 18 let a neměly by všude po světě miliony pravidelných a spokojených uživatelů. Už i na Slovensku se těší mimořádné oblibě. Recenze skutečných a ověřených uživatelů bělicích pásků Crest si můžete ověřit v recenzích bělicích pásků na Heurece.

 

Ověřené a bezpečné bělící pásky Crest

 

Výrobce značky Crest, firma Procter & Gamble, samozřejmě za posledních 18 let pásky neustále vylepšuje a ještě více zvyšuje jejich již tak velmi vysokou kvalitu. Nejde o nějakou čínskou továrnu nebo malou nezkušenou firmu. Pásky Crest se vyrábějí přímo v USA při plnění těch nejvyšších standardů a nejpřísnějších požadavků na kvalitu produktů s označením "Made in USA". Při koupi pásků Crest si tedy můžete být jisti, že kupujete vysoce kvalitní a účinný produkt.

 

Bělicí pásky jsou jednou z nejefektivnějších a zároveň finančně nejdostupnějších možností jak vybělit zuby. V závislosti na stavu vašich zubů může bělení vyvolat mírné zvýšenou citlivost, která je jen běžnou doprovodnou a neškodnou reakcí každého bělení zubů. Nemá žádný nepříznivý dopad na zdraví zubů. U většiny lidí se ani nevyskytne. Její výskyt je častější u těch nejsilnějších pásků než u slabších. Závisí to samozřejmě i na tom, zda máte zuby náchylné na citlivost nebo ne. Zvýšené citlivosti během bělicí kúry se nemusíte nijak obávat. Je to normální a pravděpodobně si to ani nevšimnete. Pokud je citlivost příliš silná, doporučuje se přerušit kúru na pár dní a zkusit bělení znovu. Pokud citlivost neustupuje, zvolte jiný typ bělicích proužků určený na citlivé zuby, např. Crest 3D White Gentle Routine. Citlivost zubů je pouze krátkodobá, po pár dnech či hodinách zmizí.

 

Bezpečnost bělicích pásků Crest je podložena klinickými testy, kterých bylo za posledních 18 let existence bělicích proužků pořízených opravdu dostatek. Pásky Crest dokonce doporučuje na domácí bělení zubů i tak uznávaná organizace, jakou je Americká zubní asociace.

Bezpečnost bělících pásků Crest je podložena klinickými testy, kterých bylo za posledních 15 let existence bělících proužků pořízených opravdu dostatek. 

V případě, že váš chrup není v dokonalém stavu (např. máte zubní kazy), konzultujte bělení zubů se svým stomatologem.

 

Produkty značky Crest kromě bělení poskytují i ​​různé jiné benefity pro vaše zuby. Např. zubní pasta 3D White Luxe Diamond Strong posiluje zubní sklovinu a odstraňuje až 90 % zubního plaku, usazenin a barviv v průběhu jednoho týdne.Bělicí pásky Crest 3D White s bělicí lampou

14 ks
1 hodina denně - 7 dní

Doprava zdarma

2 490 Kč

Crest 3D White Professional Effects

40 ks
30 minut denně - 20 dnů

Doprava zdarma

2 390 Kč1 990 Kč

Crest 3D Glamorous White

28 ks
30 minut denně - 14 dnů

Doprava zdarma

1 490 Kč

Bělící pásky Crest 3D White 1-hour Express

Bělící pásky Crest 3D White 1-hour Express

14 ks
1 hodina denně - 7 dnů

Doprava zdarma

1 490 Kč


Zatím nebyl vložený žádný komentář.