Jsou bělicí pásky Crest bezpečné?

Jsou bělicí pásky Crest bezpečné? Jsou skutečně tak kvalitní a účinné, jak se to o nich říká? Proč byste si na bělení zubů měli vybrat právě bělicí pásky Crest? Na všechny podobné otázky vám odpovíme níže v bodech rozepsaných až do nejmenších podrobností.

 

Proč jsou bělící pásky Crest bezpečné, účinné a světové?

 

Je to světová jednička v domácím bělení na světě

 

 • Je to tak už od roku 2001. Pásky Crest nejsou žádná novinka, která by měla právě teď mnoho reklam a snažila se prosadit. U nás nemá žádné reklamy, protože je nepotřebuje. Za pásky a jejich kvalitu hovoří samotní zákazníci, kteří šíří povědomí o tomto úspěšném produktu sami mezi sebou. Jde o roky prověřený produkt, oblíbený a účinný. Jsou kvalitní a vyráběné přímo v USA. Jednoduše fungují a jsou cenově dostupné.

 

Pásky Crest jsou celosvětově považované za nejlepší přípravek na bělení zubů

 

 • Nevěříte tomuto tvrzení? Zapněte si Google, napište tam „best teeth whitening product“ a přesvědčte se o tom sami. Jde o dávno všeobecně známou věc. Pásky Crest jsou na trhu už 18 roků a za tu dobu nenašly rovnocenného konkurenta v kvalitě, účinku, bezpečnosti a cenové dostupnosti.

 

Účinek je ověřený MILIONY uživatelů po celém SVĚTĚ

 

 • Není to hit jen v USA. Objevili je už lidé po celém světě. Také u nás už mají velké množství PRAVIDELNÝCH uživatelů. V USA se ročně prodá kolem 40–50 milionů balení a to je holý fakt, číslo, které jasně nasvědčuje tomu, že nejde o žádný nesmyslný výrobek.

 

Jsou bezpečné, doporučené americkými zubaři a zubní asociací

 

 • Když dojde na téma bělení zubů, hodně lidí se nejdříve zeptá, zda je to bezpečné a zda to neničí sklovinu. Pokud někdo celosvětově uznávaný produkt nezná, ať se samozřejmě ptá, rádi mu to objasníme. Ano, je to zcela bezpečné. Pokud máte před bělením zdravé zuby, budete je mít stejně zdravé i po bělení zubů. Akorát s tím rozdílem, že už budou pěkně bílé, a tedy hezčí, než byly předtím. Pásky Crest nemají jak poškodit váš chrup. Obsahují stejné ingredience, jaké používají při bělení zubů zubaři, ale v několikanásobně nižší koncentraci. Přesto vám zuby vybělí, a to dokonce pravděpodobně lépe než jednorázové bělení u zubaře. Jejich výhoda spočívá právě v pravidelnosti bělení. Bělí postupně více dní, co se o jednorázovém sezení u zubaře říct nedá. Máme mnoho zákazníků, kteří prošli na proužky Crest právě po neuspokojivém bělení v ordinaci zubaře.

 

 • Produkty značky Crest doporučují v USA zubaři, kteří pásky ve svých ordinacích také prodávají. Za značku Crest se staví také Americká zubní asociace, která produkty doporučuje, stejně jako dentální hygienici nebo některé hollywoodské osobnosti. V dnešní době už pásky Crest doporučuje svým pacientům i množství našich zubařů a dentálních hygieniků. Máme mnoho zákazníků, kteří u nás nakupují právě po doporučení pásků jejich ošetřujícím zubním lékařem. Někteří zubaři a dentální hygienici od nás pásky Crest dokonce i ve velkém nakupují.

 

Pravé pozitivní recenze, žádné fejkové recenze

 

 • Pokud si nejste jistí, zda fungují a zda někomu nějak neublížily, přečtěte si recenze SKUTEČNÝCH uživatelů pásků Crest na heureka.cz – neboli názory našich zákazníků. Recenzi na Heurece může uvést jako ověřený zákazník jen ten, kdo skutečně produkt koupil, protože jen jemu přijde do mailu 7 dní po objednávce dotazník z Heureky, v němž si může svobodně postěžovat nebo pochválit. 99 % recenzí jsou samé chvály. To 1 procento jsou většinou různé specifické případy (občas lidé, kteří by si měli nejdříve řešit svoje zdravotní problémy s chrupem a až potom bělit zuby, avšak ignorují to a potom se diví, proč mají během bělení nějaké bolesti. Nebo záškodníci, často konkurenti, kteří prostě na kvalitní produkty Crest nestačí a pokoušejí se proto bojovat aspoň takto, nebo lidé, kteří si objednali nejslabší typ pásků Crest a přitom jsou už 30 roků tuhými kuřáky a kávaři, a proto by měli sáhnout po silnějším typu pásků. A podobně.) Je tu však velký statistický vzorek, na jehož základě je jasně vidět, že pásky Crest jsou skutečně vysoce kvalitním a účinným produktem za dobrou cenu. Pásky Professional Effects jsou dokonce podle portálu heureka.sk a hodnocení jejich skutečných uživatelů PRODUKTEM ROKU 2018 i 2019.

 

 • Tyto skutečné recenze najdete také na zahraničních webech, v USA či jinde ve světě. Pokud by tyto produkty neměly svoji kvalitu, určitě by se na trhu nedržely tak stabilně už více než 21 roků (údaj z roku 2022) a určitě by se netěšily stále větší a větší oblibě zákazníků po celém světě.

 

 • Žádné koupené recenze blogerek, kterým prodejce pošle produkt zadarmo a potom mladá blogerka, která si produkt jinak zatím možná ani nemůže dovolit, se samozřejmě těší z dárku zdarma a na oplátku napíše na svůj blog pozitivní recenzi. Takto to v praxi bohužel funguje. Toto však my neděláme. Pásky Crest to nepotřebují. My svoje produkty necháváme hodnotit skutečnými zákazníky. Je tu tedy velké množství pozitivních recenzí a všechny jsou skutečné, žádný fejk, žádné klamání zákazníků. Žádné retušované fotky na Instagramu s nějakými cizími lidmi, kterým strčíme zdarma do rukou náš produkt a potom jim ve Photoshopu vybělíme zuby. Ani to pásky Crest nepotřebují, protože skutečně fungují.

 

V USA jsou produkty Crest v obchodech také známé jako u nás chléb

 

 • U nás je sice mnoho lidí nezná, a když se o nich poprvé dozví, má pochybnosti o pro něj neznámé značce. Jde ale o světovou značku číslo 1 v bělení zubů a to, že ji u nás mnoho lidí stále nezná, neznamená, že není tím světovým číslem 1. V USA pásky Crest bělí zuby doslova skoro každý. Máme velmi mnoho zákazníků, kteří u nás pásky Crest objednávají právě proto, že se nedávno vrátili z USA a tam to všechno viděli na vlastní oči a tam poznali i tento výjimečný produkt.

 

 • Ambasadorkou značky Crest v USA byla po nějakou dobu i známá zpěvačka Shakira.

 

 • Reklamy značky Crest běží v amerických televizích každý den, častěji než u nás reklamy se zeleným mimozemšťanem. J

 

 • Bělicí pásky Crest koupíte v USA v drogeriích, lékárnách, potravinách, obchodních řetězcích, jednoduše všude. Dokonce i na některých benzínových pumpách. Tam se lidé neptají, co to je, zda to skutečně funguje, zda to náhodou neškodí zubům a podobně. Tam už dávno pásky znají a používají pravidelně a opakovaně.

 

Vyhrály už množství cen, byly oceněné vícerými organizacemi, magazíny, webstránkami

 

 • O některých oceněních píšeme i my na podstránce „O značce Crest“. Tato ocenění získávají každý rok pravidelně. Je to jednoduše hit a kvalitní produkt, který nikdy nezklame.

 

Pásky Crest ještě nikdy za 21 let celosvětového prodeje nikomu neublížily (údaj z roku 2022)

 

 • Prodají se jich ročně miliony. Nejen v USA, ale po celém světě. Lidé jsou s nimi spokojení, bělí jimi zuby skutečně roky. Někteří Američané už od jejich vzniku před 18 roky. Jejich pozitivní renomé neustále stoupá, a to díky tomu, že lidé je chválí za jejich účinek a zároveň bezpečnost. I po kontrolách u zubařů mají lidé, kteří použili nebo roky používají pásky Crest, stejně zdravé zuby, jako je měli před bělením. Zdravý chrup se bělením zubů nemá jak poškodit.

 

První zubní pasta, která začala konečně léčit epidemii zubního kazu v 50. letech 20. Století, byla zubní pasta značky Crest s obsahem fluoridu

 

 • Do roku 1960 trpěla světová populace epidemií zubního kazu. Nikdo si s tím nevěděl rady. Až jednou konečně vědci z Procter & Gamble (tvůrci značky Crest) přišli na to, že fluoridy dokážou chránit chrup před vznikem zubního kazu. Výskyt zubního kazu tak poklesl během pár let u Američanů o několik desítek procent. Od té doby všechny světové firmy používají ve svých zubních pastách fluoridy a výskyt zubního kazu už není takovým velkým problémem, jakým býval do roku 1960.

 

Jednoduché použití

 

 • Žádné nástavce, gumové násadky do zubů nebo stékající gel, který se mísí se slinami, polyká, nebo tekoucí sliny nebo drhnutí skloviny. Pásky Crest si jednoduše nalepíte na zuby a necháte působit. To je všechno. Je to úplně jednoduché. Během bělení můžete odpočívat, sledovat TV, chatovat na Facebooku, jít na procházku se psem, nikdo si ani nevšimne, že si právě bělíte zuby.

 

Na trhu neexistuje účinnější a kvalitnější produkt za podobnou cenu

 

 • Na trhu najdete velké množství různých zubních past označených jako bělicí. Vybělily však už někdy někomu zuby? Nikdy nikomu. Není to totiž možné. Některé pasty umí vyleštit povrch zubů, ale to ještě neznamená, že zuby budou bílé. Většina zažloutlých částeček se totiž nachází uvnitř zuboviny, kde se dostanou jen bělicí pásky a jejich látky v bělicím gelu. Mezi zubními pastami patří v leštění povrchu zubů mezi ty nejúčinnější právě zubní pasty Crest, a dokonce se někdy stává, že zákazníkovi zuby i pěkně vybělí. Možné je to většinou u mladých lidí, kteří ještě nemají hluboko v zubovině tolik usazených barviv a tak výrazně změněnou vnitřní barvu zuboviny.

 

 • Na trhu jsou také různé bělicí gely s nepraktickými gumovými násadkami, do kterých máte tento gel aplikovat a potom to má jakože působit, a to i přesto, že vám z úst tečou sliny, které ten tak či tak neúčinný gel ještě víc neutralizují. Na krabičce sice možná najdete obrázek pěkné ženy s bílými zuby, ale to ještě neznamená, že je to reálný výsledek bělení zubů dosažený tímto produktem. Poznáte lidí, kteří vám tento produkt někdy doporučili? Pravděpodobně ne. U pásků Crest je to přesně naopak. Noví zákazníci u nás nakupují nejčastěji právě na doporučení svých známých.

 

 • Novinky, reklamy, koupené recenze obdarovaných blogerek, zaplacené PR články. To všechno jsou znaky produktů, které se sice snaží uspět, ale jejich neefektivita a chybějící bělicí účinek, který by znamenal nárůst spokojených uživatelů, jim to nedovolí. Za kvalitní a účinný produkt mají mluvit skuteční zákazníci a ne prodejci.

 

 • V lékárnách najdete také superlevné bělicí pudry. Je něco takového účinné a dokáže produkt za dvě eura vybělit zuby? Ne, bohužel to není až tak jednoduché a levné. Bělicí pudry jsou navíc škodlivé pro zubní sklovinu, kterou nezdravě obrušují. Tímto produktem byste se měli určitě vyhnout.

 

 • LED světýlka s přiloženým zubním gelem za jednocifernou sumu. Výhodná koupě? Spíše vyhozené peníze. Pravděpodobně jde o produkt „Made in China“, který nemá ani potřebné ingredience, ani požadovanou kvalitu. Ta přiložená LED světýlka jsou výborná na svícení ve tmě ve sklepě, ale ne na bělení zubů. Tato LED „bělicí“ světýlka vám rády prodají za 50 centů stovky čínských firem na Alibabě, které tento oblbovák vyrábějí. Bílé zuby vám tento produkt určitě nezajistí. Zuby se nebělí světlem.

 

 • Můžete narazit i na napodobeniny pásků Crest, které se snaží přiživit na úspěchu tohoto produktu a myslí si, že když vyrobí v Číně nebo Anglii, či dokonce u nás bělicí pásky, budou automaticky fungovat a budou úspěšné. Nenechte se však oklamat. Nejdříve si raději ověřte, zda ty produkty vůbec mají nějaké recenze ověřených zákazníků na Heurece a zda se nechválí jen koupenými „recenzemi“ obdarovaných blogerek, či vyretušovanými fotkami obdarovaných cizích lidí na Instagramu se zuby vybělenými ve Photoshopu. Bělicí pásky Crest nejsou tak úspěšné, kvalitní a účinné proto, že jsou to „bělicí pásky“, ale proto, že jsou to „bělicí pásky Crest“. Na trhu jsou už od roku 2001 a neustále se vylepšují. Nejde o žádnou novinku, žádnou napodobeninu něčeho předtím úspěšného, ale o čistokrevný originál. I při nákupu pásků Crest je ale třeba si dát pozor, kde je kupujete. Na trhu je mnoho napodobenin. Není nutné naletět vždy rovnou na nejnižší cenu. Doporučujeme nakupovat v ověřených e-shopech (v Česku jenom ten náš), které nevypadají na první pohled pochybně, abyste se vyhnuli napodobeninám, prefabrikátům či páskům po záruce bez obalu, případně v přebalených obalech.

 

Různé otázky k bezpečnosti používání pásků Crest

 

„Může mi z pásků Crest popraskat sklovina? Viděla jsem v diskusi na internetu, že jedné slečně prý popraskala sklovina.“

Ne, nemůže. Pásky nemají tyto schopnosti. Slečna měla popraskanou sklovinu už předtím, avšak barviva na zubech jí neumožňovala vidět tyto jemné prasklinky, které jsou jinak u lidí běžné. Někdy si těchto prasklinek začnete víc všímat už po dentální hygieně s pískováním. Někdy na jejich nějaké viditelnější odkrytí není nutné zuby ani bělit. Není nutné se toho bát. Prasklinky nejsou nijakým podstatným nedostatkem chrupu a pouhým okem nejsou osobou, na kterou se usmíváte, viditelné.

 

„Po bělení prý měla kamarádka některé přední zuby na krajích průsvitné!“

Tato průsvitnost nevzniká bělením. To je důležité říct. Nemohou za ni ani pásky, ani bělení u zubaře. Jde o běžnou erozi skloviny, a pokud někdo má pocit, že má po jakémkoliv bělení zubů průsvitnější kraje předních zubů, tato eroze nevznikla bělením zubů. Eroze nevzniká jen tak najednou za dva týdny. Eroze byla u této kamarádky přítomná ještě před bělením zubů, avšak barviva na zubech a v zubovině jí to nedovolily vidět. Eroze skloviny vzniká například pitím některých bublinkových nápojů s obsahem kyseliny fosforečné (coca cola). Vzniká postupně, roky. Její vznik nemá s bělením zubů absolutně nic společného.

 

„Může bělení zubů způsobit vážné onemocnění ústní dutiny?“

Nemůže. Jedná se o další už dobře známý mýtus o bělení zubů. Po prokliku na předešlý odkaz najdete tuto informaci například i na webstránce tohoto amerického zubaře. Ale stejnou informaci najdete na množství webů zubařů, potvrdí vám ji i zubaři sami při návštěvě jejich ambulance. Souvislost mezi bělením zubů a onemocněními ústní dutiny nikdy nebyla prokázaná. Byla dokonce několikrát jasně vyvrácená. Zkoumaná byla mnohokrát a všechny studie a výzkumy jasně potvrdily, že souvislost mezi bělením zubů a rakovinou ústní dutiny neexistuje. Jde o mýtus, který se ale bohužel někdy využívá účelově k zastrašení lidí a samozřejmě jde o něco, co se snadno dotkne emocí člověka, čímž si toto strašení zajišťuje splnění svého účelu. Nedávno byla ukončená dokonce 20 roků trvající studie zkoumající tuto souvislost. Studie jasně prokázala, že souvislost neexistuje. Tento výzkum uskutečnila Americká zubní asociace a údaje shromažďovala celých 20 roků. Podobných studií bylo dělaných hodně. Všechny se stejným výsledkem.

 

„Slyšela jsem, že po bělení zubů mi vypadají zuby nebo se zničí sklovina.“

Toto jsou klasické hrůzostrašné MÝTY o bělení zubů. Látky, které jsou určené na bělení zubů, jsou určené na zuby. Nemají jak způsobit, aby zuby vypadaly nebo aby zničily sklovinu. Pokud by něco takového mohly způsobit, nepoužívaly by se na bělení zubů už desítky let. Pásky Crest by nebyly na trhu úspěšné už 21 let (od roku 2001). Neměly by tolik milionů spokojených pravidelných uživatelů. O těchto „vypadaných zubech“ by se psalo mnoho článků, lidé by se k těmto zkušenostem hlásili a firma Procter & Gamble by pásky Crest nevyráběla. Také by účinnými látkami na bělení zubů nebělili ani zubaři po celém světě. Nic takového se ale neděje. Neevidujeme žádný případ vypadání zubů ani poškozené skloviny při našich desítkách až stovkách tisíc objednávek ve 3 zemích EU za posledních 11 roků (údaj z roku 2022). Také neznáme žádný takový případ za 21 roků existence značky Crest na celosvětovém trhu (údaj z roku 2022). Také jsme nikdy neslyšeli, že by někomu třeba i až po pár letech po bělení zubů u zubaře v křesle vypadaly zuby, nebo že by se mu nějak poškodila sklovina. Nic takového totiž není možné. Právě naopak. Co evidujeme a co je zjevné, je množství recenzí spokojených uživatelů pásků Crest nejen u nás a v okolních státech, ale po celém světě a hlavně v USA. Pokud náhodou čtenář nevěří našim tvrzením, ať se zeptá na názor zubařů, ti vám tato tvrzení potvrdí. Sklovina se bělením zubů za dodržování návodu a používání kvalitních přípravků nemá jak poškodit. Vypadání zubů je extrémní mýtus, který snad ani nemusíme nějak vysvětlovat. Bělení zubů je samozřejmě vhodné jen pro lidi se zdravým chrupem. Předpokládá se, že zuby si nebude bělit člověk s pokročilou paradontitidou nebo s výraznými defekty skloviny nebo jinak poškozeným chrupem. Toto jsou samozřejmě předpoklady, které musí být splněné.

 

 

 

Pokud máte nějaké další otázky, klidně nám napište e-mail a rádi vám je zodpovíme.

Pokud jste se náhodou o značce Crest dozvěděli poprvé, přečtěte si něco o této značce na stránce O značce Crest.

Pokud už tak jako mnoho našich zákazníků znáte pásky Crest z pobytu v USA a neumíte si vybrat, prohlédněte si porovnávací tabulku, kterou najdete na našem webu, nebo sekci „Jak si vybrat správný produkt“.

 

<<< Link na oficiální YouTube profil značky Crest s množstvím videí >>>

<<< Link na oficiální instagramový profil značky Crest >>>

<<< Link na oficiální web značky Crest >>>


Bělící pásky na zuby Crest 3D White Professional Effects
-8%
TOP bestseller
40 ks v balení
20 aplikací
30-45 minut

Crest 3D White Professional Effects

2 490 Kč2 279 Kč

Skladem

Bělicí pásky Crest 3D BRILLIANCE White
32 ks v balení
16 aplikací
30 minut
Bělící pásky Crest 3D Whitestrips Glamorous White
28 ks v balení
14 aplikací
30 minut

Crest 3D Glamorous White

1 790 Kč

Skladem

Bělicí pásky Crest 3D White SENSITIVE na citlivé zuby
36 ks v balení
18 aplikací
30 minut

Zatím nebyl vložený žádný komentář.


 
 
 


Přihlášení

 
Obnovení zapomenutého hesla

Nemáte ještě účet?

Nákupní košík

Zavřít X

Nákupní košík je prázdný.

Pokračovat v nákupu