Jak vybírat bělící pásky

 

Pokud se nemůžete rozhodnout, které pásky z nabídky značky Crest si máte vybrat, přečtěte si naše rady a doporučení v tomto článku. Všechny pásky Crest jsou účinné, což je výrazně odlišuje od jiných konkurenčních výrobků na domácí bělení zubů. My však za vás vybrat nemůžeme. Vy sami musíte vědět, jakou úroveň bělení požadujete, jak máte připravený rozpočet na koupi tohoto výrobku, nebo zda nemáte nějak extra citlivé zuby a podobně. I na základě těchto faktorů se rozhodujte při výběru bělicích pásků. Dalšími faktory jsou například:

 

- délka bělicí kúry ve dnech – zda vám vyhovuje postupné vícedenní bělení nebo zda chcete zuby vybělit co nejdříve.

- délka jedné aplikace v minutách – pokud máte zuby náchylnější na citlivost, tak si raději vybírejte 30 až 45minutové pásky místo hodinových – jen pro jistotu, aby bylo bělení určitě bezbolestné a na 100 % pohodlné.

- zda pásky mají nebo nemají technologii silnějšího přilepení na zuby Advanced Seal a zda vám na tom vůbec záleží, nebo zda vám nebude překážet, jestli se pásek bez této technologie při dotyku může na zubech během aplikace trochu hýbat či smýkat. Jde tu jen o komfort během aplikace. 

 

Pásky můžete rychleji vybrat také pomocí naší srovnávací tabulky nebo infografiky:

 

Bělicí pásky Crest - které vybrat

 

Pokud si ani po přečtení našich rád nebudete umět vybrat, kupte si bělící pásky Crest Professional Effects. Jsou to nejprodávanější a dlouhodobě nejoblíbenější pásky z nabídky značky Crest. K dispozici je i poloviční balení pásků Professional Effects

 

V tomto článku najdete popsané hlavní výhody či mírné nevýhody jednotlivých typů pásků a podle toho si budete moci snadněji zvolit ideální výrobek vhodný právě pro vás.

 

Všeobecně platí, že všechny bělící pásky Crest jsou účinné. Takže se nemusíte obávat, že jestli si vyberete nějaké slabší, nevybělí vám zuby. Zuby budou určitě bělejší i se slabším druhem pásků. Čím jsou však silnější, tím je účinek bělení zubů lepší a vydrží déle. Samozřejmě to záleží i na následné péči o zuby. Trvanlivosti bílého odstínu zubů pomůžete, pokud budete pravidelně používat zubní pasty Crest, které dokonale udržují bělost zubů.

 

 

Porovnání bělících pásků Crest

 

 

Crest Supreme Professional

Crest Supreme Professional

 

Jde o největší balení pásků. Celé balení obsahuje až 84 pásků na 42 aplikací, avšak na vybělení zubů stačí většině lidí i třetinové balení těchto pásků. Používají se na 30 minut jednou nebo dvakrát denně podle citlivosti zubů. Postupné vícedenní bělení je většinou účinnější než bělení nárazové, proto mají vynikající bělicí efekt.

Pásky Supreme jsou koncentrací nejsilnější, proto nejsou vhodné pro lidi s velmi citlivými zuby, protože bělení by pro ně mohlo být nepříjemné. Během každého bělení zubů se může vyskytnout jako neškodná doprovodná reakce přechodně zvýšená citlivost zubů.

Nemají Advanced Seal (Strong Grip, No Slip) technologii. Na zubech však samozřejmě drží pevně, ale při větší tvorbě slin se mohou na zubech trochu posouvat. Některým lidem to vadí, většině však ne.

V nabídce je i poloviční a třetinové balení pásků Supreme. Jelikož tyto pásky jsou jedny z nejsilnějších z nabídky a na vybělení zubů stačí bez problémů zákazníkům i poloviční či třetinové balení, je možnost objednat si i takové varianty a ušetřit.

Pokud hledáte pásky s co největším množstvím aplikací, které si případně chcete rozdělit mezi víc lidí, nebo si chcete část nechat na později, nebo je chcete postupně použít všechny a nevadí vám, že nebudou na zubech držet jako přilepené lepidlem, ale mohou se mírně hýbat během aplikace, vyberte si tyto pásky.

 

Výhody:

 • postupné vícedenní bělení
 • velké balení až na 42 dní
 • vysoký stupeň bělení

Nevýhody:

 • u lidí s citlivějšími zuby může být bělení po cca 5-10 dnů kvůli možné zvýšené citlivosti zubů trochu nepříjemné
 • nemají Advanced Seal technologii

Celkové hodnocení: Level 5

 

 

 

3D PROFESSIONAL White + LED LIGHT s bělicí lampou

Bělicí pásky na zuby Crest s bělicí lampou na zuby jsou účinné jako laserové bělení zubů.

 

Účinkem jedny z nejlepších pásků z nabídky. Balení obsahuje i profesionální bělicí lampu na zuby určenou pro domácí použití. Lampa maximalizuje a urychluje bělicí účinek pásků. V kombinaci s lampou jsou tyto pásky nejlepším produktem na bělení zubů v e-shopu. Balení obsahuje až 19 aplikací na hodinu denně. Efekt je urychlovaný a maximalizovaný působením speciálního světla, proto se s těmito pásky dosahují nejlepší výsledky bělení zubů.

 

Výhody:

 • Strong Grip, No Slip“ technologie silného přilepení na zuby
 • profesionální bělicí lampa na zuby je součástí balení

Nevýhody:

 • Kvůli delšímu hodinovému bělení denně se může vyskytnout během bělicí kúry zvýšená citlivost zubů jako možná neškodná doprovodná reakce každého bělení zubů.

 Celkové hodnocení: Úroveň 5

 

  

 

3D White Professional EffectsNejoblíbenější bělící pásky na zuby Crest Professional Effects na domácí bělení zubů.

 

Doporučený výrobek. Jde o nejoblíbenější pásky z celé nabídky. Vysoký stupeň bělení a zároveň poměrně nízká cena za tuto vysokou úroveň bělení zubů. Tyto pásky postačují na profesionální vybělení zubů u 99 % lidí se zdravými zuby. Používají se 20 dní nebo podle potřeby i méně, každý den na 30-45 minut. Jedná se o postupné vícedenní bělení, které je velmi účinné. Je to ideální volba pro každého. Pokud si nemůžete vybrat a máme vybrat za vás, tak vám doporučujeme právě tyto pásky.

 

Výhody:

 • mají „Advanced Seal“, resp. Strong Grip, No Slip technologii silnějšího přilepení na zuby, takže drží na zubech velmi pevně a během aplikace se neposouvají
 • postupné vícedenní bělení, které je velmi účinné
 • výborný poměr kvalita/cena
 • množství získaných prestižních ocenění ve známých časopisech, internetových, tištěných a televizních médiích v USA
 • nejoblíbenější pásky z celé nabídky Crest
 • vysoká úroveň bělení
 • jsou zcela ideální – 20 dní (ideální délka bělení – zuby se postupně krásně vybělí na maximální možný efekt dostatečně precizně tak, aby vydržely dlouho bílé), 30-45 minut denně (pohodlná délka bělení s minimálním rizikem zvýšené citlivosti zubů během bělení u většiny lidí), technologie silnějšího přilepení na zuby (drží pevně a během aplikace můžete klidně i pít či jíst).

Nevýhody:

 • žádné nevýhody

Celkové hodnocení: Úroveň 4

 

 

 

3D Professional Whitebělící pásky na zuby Crest 3D PROFESSIONAL White

 

Nástupce dosud nejoblíbenějších pásků Crest 3D White Professional Effects, které se staly dokonce Produktem roku 2018 na Slovensku podle heureka.sk. 

Jedná se o nový bestseller, novou verzi předešlé varianty Professional Effects. Poskytují vysoký stupeň bělení s ideálním počtem aplikací. Tyto pásky postačují na profesionální vybělení zubů 99 % lidí se zdravými zuby. Používají se 20 dní nebo podle potřeby i kratší dobu, každý den na 30 minut. Zuby jsou bílé už po prvních 3–7 aplikacích. Jde o postupné vícedenní bělení, které je velmi účinné. Je to ideální volba pro každého. Pokud si nedokážete vybrat a máme vybrat za vás, tak vám doporučujeme právě tyto pásky.

 

Výhody:

 • mají „Advanced Seal“, resp. Strong Grip, No Slip technologii silnějšího přilepení na zuby, takže drží na zubech velmi pevně a během aplikace se neposouvají
 • postupné vícedenní bělení, které je velmi účinné
 • nový bestseller
 • vysoká úroveň bělení
 • jsou zcela ideální – 20 dní (ideální délka bělení – zuby se postupně krásně vybělí na maximální možný efekt dostatečně precizně tak, aby vydržely dlouho bílé), 30 minut denně (pohodlná délka bělení s minimálním rizikem zvýšené citlivosti zubů během bělení u většiny lidí), technologie silnějšího přilepení na zuby (drží pevně a během aplikace můžete klidně i pít či jíst).

Nevýhody:

 • žádné nevýhody

Celkové hodnocení: Úroveň 4

 

 

 

3D BRILIANCE White

bělící pásky na zuby Crest 3D BRILLIANCE White

  

Používají se 16 dní, každý den na 30 minut. 

 

Výhody

 • mají Advanced Seal technologii

Nevýhody

 • žádné 

Celkové hodnocení: Level 3

  

   

 

3D Glamorous WhiteBělicí pásky na zuby na 14denní bělení zubů 30 minut denně.

 

Bělící pásky na zuby na 14denní bělení zubů 30 minut denně. 

Pokud hledáte dobrý produkt, který viditelně vybělí zuby a půjde o efekt, který vydrží dostatečně dlouho, nepotřebujete to úplně nejdražší a nejsilnější z nabídky, doporučujeme vám tyto pásky „vyšší střední třídy“.

 

Výhody:

 • mají „Advanced Seal“ (Strong Grip, No Slip) technologii
 • postupné vícedenní bělení
 • střední cesta, poměrně nízká cena
 • je to taková o stupeň nižší lacinější alternativa pásků ideálních Professional Effects
 • 14 dnů je dostatečně dlouhý proces bělení zubů, aby vydržely bílé při dobré péči o zuby opravdu dlouho

Nevýhody:

 • žádné nevýhody

Celkové hodnocení: Úroveň 3

 

 

 

3D 1-hour EXPRESS

 bělící pásky na zuby Crest 3D 1-hour EXPRESS

Rychlý způsob bělení zubů díky sedmi hodinovým aplikacím. Pokud s bělením spěcháte, zvolte tyhle pásky, avšak je třeba brát na vědomí, že ne každému zabírá rychlé nárazové bělení naprosto ideálně. Někdo může mít zuby hezky vybělené, ale pro někoho je vhodnější spíše postupné vícedenní bělení, které obecně doporučujeme. 

 

Výhody:

 • rychlý způsob získání bělejších zubů
 • mají Advanced Seal technologii

Nevýhody:

 • může se vyskytnout mírně zvýšená citlivost zubů, jelikož se jedná o hodinové aplikace a tzv. nárazové bělení během krátkého období.

Celkové hodnocení: Úroveň 3

  

 

 

3D White Vivid

 

bělící pásky na zuby Crest 3D White Vivid

Balení s nejmenším počtem pásků s nižší koncentrací. 10denní aplikace na 30 minut denně. Nižší úroveň bělení zubů. Potřebujete zuby jen dobělit? Nebo průběžně udržovat vybělené? Nebo vám postačuje i něco slabšího s dobrým a viditelným, ale slabším účinkem? A nechcete zaplatit moc. V tom případě jsou tyto pásky vhodné právě pro vás.

 

Výhody:

 • velmi nízká cena
 • nově už mají i pásky Vivid technologii silnějšího přilepení na zuby
 • poskytují základná stupeň bělení zubů, který je však při porovnání s jinými produkty na domácí bělení zubů v této ceně jednoznačně nejlepší, protože je všeobecně známé, že pásky Crest prostě fungují a jiné produkty bohužel u většiny lidí jednoduše nezabírají, nebo zaberou jen na týden. Takže pokud se rozhodujete, zda si koupit v této cenové hladině pásky Crest Vivid, nebo jiný konkurenční produkt, volba by měla být úplně jasná.
 • pokud máte sytě žluté nebo mírně žluté zuby a jste mladý, nekouříte 25 let, tak vám i tyto pásky vybělí zuby do pěkné bílé barvy a určitě budete spokojený
 • nová verze je proti starší vylepšená tak, že má i Advanced Seal technologii No Slip, proto pásky nekloužou a drží na zubech pevně.

Nevýhody:

 • nižší stupeň bělení zubů

Celkové hodnocení: Level 2

 

 

3D Sensitive White

 bělící pásky na zuby Crest 3D White Sensitive

Jsou určené speciálně pro lidi s citlivými zuby. Balení obsahuje pásky na 13denní aplikaci. Pásky se aplikují na 30 minut denně. Bělení probíhá šetrně a postupně. Neposkytují sice vysoce profesionální stupeň bělení jako jiné pásky Crest, ale většině lidí s poměrně bělejším odstínem zubů vyhovují a postačují. Díky speciálně vyvinutému gelu neexistuje žádné riziko doprovodné reakce zvýšené citlivosti zubů během bělení. Pokud máte citlivé zuby a nevadí vám trochu slabší efekt, který je omezovaný právě tím, že jde o pásky na citlivé zuby, vyberte si tyto pásky.

 

Výhody:

 • žádné riziko průvodní reakce zvýšené citlivosti zubů během bělení
 • vhodné i pro lidi s citlivými zuby
 • nová verze je proti starší vylepšená tak, že má i Advanced Seal technologii No Slip, proto pásky nekloužou

Nevýhody:

 • nižší stupeň bělení

Celkové hodnocení: Level 2

 

 

 

Vybrali jste si? Pokud náhodou ne, klidně se nás zeptejte na konkrétní otázky e-mailem nebo si vyberte nejprodávanější pásky, které doporučujemebělící pásky Professional Effects.


Přihlášení

 
Obnovení zapomenutého hesla

Nemáte ještě účet?

Nákupní košík

Zavřít X

Nákupní košík je prázdný.

Pokračovat v nákupu