Porovnání pásků

0 ks 0 Kč


Způsoby dopravy

 

V tabulce najdete přesné ceny poštovného při nákupu v našem e-shopu. Přinášíme vám možnost dopravy ZDARMA při nákupu nad 1200 Kč.

 

Zásilky doručujeme expresně rychle - do 48 hodin(Platí to pro objednávky přijaté do 15:30 hod. v pracovní den a nepracovní dny se do doby doručování samozřejmě nepočítají. Pokud objednáte po 15:30, Vaše objednávka bude vyřizována na další den a doručena také do 48 hodin po tomto dni.)

 

 Doprava a poštovné při nákupu v e-shopu Belici-pasky.com

 

 

Doručení kurýrem PPL zadarmo.

Kurýr PPL - doručení kurýrem, který vám zásilku donese přímo do rukou (nebo vašemu rodinnému příslušníkovi) během běžné pracovní doby. Na doručení má 1 pokus. Je možné zásilku doručit i do práce. Kurýr vám bude před doručením zásilky volat a SMS-kami budete dostávat informace o pohybu zásilky.

 

  

Doručení Českou poštou zdarma.

 Česká pošta (BALÍK DO RUKY) - poštárka České pošty vám doručí zásilku domů. Pokud vás doma nezastihne, zásilku si budete muset vyzvednout na pobočce České pošty.

 

Česká pošta (BALÍK DO BALÍKOVNY) - pošta vám do schránky nedoručí nic. SMS-kou obdržíte notifikaci o zásilce v balíkovně a tam si ji i budete muset bezpodmínečně vyzvednout na základě podacího čísla zásilky, které obdržíte SMS-kou. 

 

 

 

 

nakoupit bělicí pásky Crest