Porovnání pásků

0 ks 0 Kč

Poloviční balení Crest 3D VIVID GENTLE – na citlivé zuby

Kód produktu: 1115

4.46161

(161 hodnocení)850 Kč

Dostupnost: Vyprodáno

Počet pásků v balení 12 ks

Aplikace 30 minut denně - 6 dní

Poloviční balení bělicích pásků Crest 3D VIVID GENTLE určených na citlivé zuby. Někomu může stačit i polovina balení, a proto ji máme v nabídce. Když ale požadujete profesionálnější účinek bělení zubů, doporučujeme určitě vždy kupovat jen celé balení pásků Crest. 

Bělicí pásky Crest 3D VIVID GENTLE jsou určené speciálně na bělení citlivých zubů. Bělit citlivé zuby je obtížné, protože trpí zvýšenou citlivostí, a proto je třeba vybírat bělicí přípravek svědomitě, aby nebylo bělení trochu nepříjemné. Lidé potom často končí pokusy o bělení zubů s neuspokojivým, resp. žádným výsledkem. S pásky Crest je to ale jiné. Ty fungují úplně všechny. A účinně vybělit zuby díky těmto páskům mohou i lidé trpící citlivějším chrupem. Nové pásky VIVID GENTLE jsou určené právě na citlivé zuby, které byste jinak ničím účinně nevybělili. S pásky VIVID GENTLE se to dá a výsledek je skutečně vynikající. Při použití polovičního balení je ale třeba počítat s tím, že nepoužíváte kompletní balení určené pro konečný efekt vyšší úrovně bělení zubů a že efekt nemusí být takový, jaký jste si možná představovali. Toto balení je vhodné například pro lidi, kteří už zuby pásky bělili a potřebují je jen průběžně přebělit nebo dobělit. Případně pro lidi, kterým stačí i slabší efekt a mají typ a stav chrupu, který je snadno bělitelný.

 

- tak jako všechny nové pásky série 3D White mají i tyto Advanced Seal technologii (Strong Grip, No Slip) silnějšího přilepení na zuby

 

Použití:

- 1 x denně na 30 minut po dobu 6 dní

- balení obsahuje 12 pásků = 6 pásků na horní zuby a 6 pásků na dolní zuby = 6 aplikací

Loading