Porovnání pásků

0 ks 0 Kč

Nekupujte pásky Crest se starým designem – jde o padělky

Bělicí pásky jsou už opravdu velmi dobře známým a velkým hitem. Po jejich použití jsou zuby opravdu bělejší a po spotřebování celého balení je dílo amerického úsměvu šťastně dokončené. Vyplatí se ale ve snaze ušetřit kupovat pásky v jejich starším designu obalu jen proto, že jsou laciné?

Protože se v poslední době na internetu dost rozšířil podobný prodej (načerno), rozhodli jsme se k tomu napsat tento článek.

 

Neúčinné padělky dovezené přes čínské portály

 

Občas se někde na Facebooku nebo online bazarech objevují nabídky na bělicí pásky prodávané v jejich starším designu obalu. Tato balení jsou už ale dávno po datu spotřeby, protože se už přes 5-6 let nevyrábějí (údaj z roku 2022).

V žádném případě nenaleťte na nízké ceny pásků! Nevyplatí se to. Složení padělků je nízkonákladové, pochybné a někdy může být dokonce i nebezpečné. Padělky vám zuby určitě nevybělí.

O co tedy při podobných nabídkách jde? Spekulant si usmyslel, že si načerno z Číny přes čínský portál doveze lacinou napodobeninu pásků Crest a když to neproclí, resp. když mu to celnice občas nezadrží a nezlikviduje kvůli falšování značky, má to dovezené za opravdu dobrý peníz. Pokud mu to vyšlo, vystrčí svoji nabídku na nějaký online bazar a snaží se na tom vydělat. To ještě neví, že při dalším takovém dovozu z Číny mu to už celnice pravděpodobně zadrží a zásilku s falzifikátem americké registrované značky, která se v Číně nevyrábí, zlikviduje. Navíc má tento dovozce na celnici zápis a všechny další malé dovozy bude muset proclívat.

Vy ale na podobné spekulantské nabídky pásků Crest na laciných bazarech nenaleťte. Teď už víte, že když někde vidíte pásky Crest ve starším designu obalu, jde na 100 % o padělek nebo expirovaný produkt. Číňané nové designy teprve začínají falšovat, takže na trhu falzifikátů jsou zatím rozšířené hlavně pásky v obalech se starším designem.

V žádném případě nenaleťte na nízké ceny pásků! Nevyplatí se to. Složení padělků je nízkonákladové, pochybné a někdy může být dokonce i nebezpečné. Padělky vám zuby určitě nevybělí.

 

Jak nenaletět na fake a nesmyslné koupě

 

Náš e-shop je zde pro vás již od roku 2011 ve třech zemích EÚ, má stovky recenzí skutečných ověřených zákazníků, které ověřuje třetí strana, heureka.cz. Máme velmi dobrou pověst, stálé a spokojené zákazníky a prodáváme jen a jen čisté originály dovážené přímo z USA. Žádné prefabrikáty ani fake z Číny. Pásky Crest se vyrábějí přímo v USA. 

 

Shrňme si to tedy:

 

1. Nakupujte jen v ověřených e-shopech.

2. Nikdy nechoďte hlavně za nízkou cenou. Chcete kvalitní výrobek, takže berte na vědomí, že kvalita vždy něco stojí. Neobvykle nízká cena nevypovídá o kvalitě, ale spíše o pochybnosti produktu a samotného prodejce.

3. Pokud chcete skutečně bílé zuby, které budou bílé dlouho, kupujte celá balení, která jsou jako taková určená na bělení zubů. Nekupujte pásky po kusech, pár aplikací vám bude úplně nanic.

4. Bělicí pásky si dávejte na zuby. Není to leštidlo na koženkové boty. Na zuby byste si měli dávat jen produkty nejvyšší kvality, neboť jde i o vaše zdraví. Nekupujte proto fake pásky Crest za podezřele nízké ceny od pochybných prodejců a amatérů, kteří prodávají bez podnikatelského oprávnění zboží načerno dovezené z Číny.

 

Dalo by se psát i dál, protože lidí, kteří se nám ozývají, že naletěli na fake pásky Crest, neustále přibývá a asi to tak bude i dál. Ale snad jsme tímto článkem pomohli alespoň některým z vás.Crest 3D White Professional Effects

40 ks
30-45 minut denně - 20 dnů

Doprava zdarma

2 990 Kč2 035 Kč

1/2 bal. Crest 3D White Professional Effects

20 ks
30-45 minut denně - 10 dnů

1 790 Kč1 110 Kč

1/3 balení (28 pásků) Crest SUPREME Professi...

28 ks
30 minut denně - 14 dnů

Doprava zdarma

1 690 Kč1 290 Kč

Crest 3D Glamorous White

28 ks
30 minut denně - 14 dnů

Doprava zdarma

1 690 Kč1 450 Kč


28.02.2018 17:25:11 | Martina

Mohu potvrdit. Také jsem naletěla na padělek.